Warning: Creating default object from empty value in /home/fatyle/domains/farmavita.lt/public_html/admin/libraries/langs.php on line 32
K.Liss KERATIN - Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės
Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės

K.Liss KERATIN

KERATINAS turi puikias atistatines, kondicionavimo savybes, įvilkdamas plauką į apsauginę plėvelę. K.Liss – tai išskirtinė plaukų tiesinimo ir jų struktūros atkurimo keratininė terapija. Keratino naudojimas plaukams labia svarbus, nes jis maitina ir drėkina plaukus suteikdamas jiems apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio (UV, smogo, karšto tiesinimo žnyplėmis), plaukai tampa glotnūs ir lengvai iššukuojami, mažiau garbanojasi. 

Terminis braziliškas tiesinimas - ilgalaikiam plaukų tiesinimui ir rekonstrukcijai keratinu - 3/4 mėnesiams. Keratinas suteikia nepakartojama gltonumą ir spindesį. Efektyvus terminis tiesinimas atpalaiduoja plaukus, suteikia jiems gyvybingumo, lankstumo, švenumo. Molekulės giliai įsiskverbia į plauko visų ir giliai izoliuoja keratiną plaukų kutikulose šilumos pagalba. Keratino proteinai švelniai įsiskverbia i plauko celes ir atstato jo struktūrą. Tinka visų tipų plaukams.

Keratino molekulės turi didelę masę, dėl to lengvai prisitvirtina, lengvai tirpstatntys proteinai turi unikalias antistatines savybes, puikiai kondicionuoja, efektyviai veikia atkuriant pažeistus, sausus, plonus plaukus ir apsaugo juos nuo cheminės aplinkos agresijos. Keratinas ištiesina plaukus, apsaugo nuo karščio, plaukuose atstato dregmės balansą. Keratino proteinai šilumos pagalba stirpiai prikimba plaukuose.

NĖRA Sulfatų
NĖRA Fosfatų
NĖRA Alkoholio 

K.Liss šampūnas

Švelnus plaukų stuktūrą atkuriantis šampūnas. Išskirtinė formulė su keratinu – švelniai valo, maitina ir ramina plaukus, suteikia jiems minkštumo ir blizgesio. Keratina skverbiasi į plaukus jiems suteikdamas svorio, dėl to puikiai tiesina garbanas. Ypač tinka po ilgalaikio tiesinimo procedūrų rezultatams išlaikyti.

 

 

K.Liss kondicionierius

velnus plaukų struktūrą atstatantis kondicionierius. Išskirtinė daug keratino savyje turinti formulė giliai maitina ir ramina plaukus, suteikia jiems minkštumo ir spindesio. Keratina skverbiasi į plaukus jiems suteikdamas svorio, dėl to puikiai tiesina garbanas. Ypač tinka po ilgalaikio tiesinimo procedūtų rezultatams išlaikyti.

Sudėtyje yra hidrolizuotas keratinas ir kviečių baltymai. Nėra dažiklių.

 

K.Liss keratinas

K.Liss nenuplaunamas purškiamas keratinas. Priemonė padedanti formuoti plaukus ir sauganti juos nuo karšto oro. Plaukus kondicionuoja provitamino B5 pagalba, o keratinas stiprina ir maitina plaukus. Puikiai tinka prieš tiesinant plaukus tiesinimo žnyplėmis, nes optimaliai apsaugo plaukų stukrūrą.

Sudėtyje yra hidrolizuotas keratinas ir provitaminas B5. Nėra dažiklių.