Warning: Creating default object from empty value in /home/fatyle/domains/farmavita.lt/public_html/admin/libraries/langs.php on line 32
OMNIPLEX - Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės
Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės

OMNIPLEX

Kieti, sausi, išblukę, pavargę plaukai?
Problema: stipriai pažeistas plauko pluoštas dėl cheminių procedūrų, aukštos temperatūros įrankių ir plauko senėjimo.
SUSTABDYTI šių procecų žalą ir ATSTATYTI plaukus Farvamitos laboratorija sukūrė tikrą sensacija - OMNIPLEX !

OMNIPLEX pagrindas - nauja technologija turinti ILGALAIKĮ efektą nepakartojamiems ir iš karto pastebimiems rezultatams !

OMNIPLEX - nauja ekskliuzyvinė molekulinė technologija, sudaryta iš aktyvių molekulių mišinio. Itin turtingos sudėties mišinys su aukščiausios kokybės veikliosiomis detalėmis su jojoba ir saldžiojo migdolo aliejais bei emolientais, naujai profesionaliai plaukų priežiūrai.

Fizinė technologijos charakteristika: didelės masės molekulės, netirpios vandenyje, turinčios didelę traukos jėgą.
Dėl tokios charakteristikos aktyviems ingridientams lengva prilipti prie plaukų ir į juos stipriai įsikabinti, sunku juos nuplauti.
Dėl šiu priežasčių OMNIPLEX yra toks efektyvus !

Molekulės suskirtytos pagal Amino grupes, kurios yra Polimerų grandinės kraštuose. Dėl šios ypatingos padėties Polimerų grandinė susiriša sudarydama apsaugos formą, dėl to sandariai ir stipriai įsikimba į plaukus.

OMNIPLEX ATSTATOMASIS TIESINIMAS

Omniplex naudojamas kaip atstatomasis profesionalus plaukų tiesinimas be cheminių medžiagų ir be jokiu papildomų produktų.  Visiškai apsaugo plaukus nuo lūžimo, atstato natūralią plaukų struktūrą ir uždaro plaukų kutikules. Plaukai tampa stipresni, lankstesni ir labiau žvilga. 
Procedūra: Maišyti OMNIPLEX n1 BOND MARKER ir OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER santykiu 1:1 (vidutinio ilgio plaukams pakanka 10ml + 10ml). Plaukus išplovus šampūnu ir gerai nusausinus rankšluoščiu tolygiai paskirstyti paruoštą mišinį. Plaukus šildyti automatiniu plaukų džiovintuvu 15-20 min. priklausomai nuo plaukų pažeistumo lygio. Kruopščiai išskalauti. Toliau procedūra tęsiama su OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER. Priemonę tolygiai paskirstyti ant drėgnų plaukų nuo šaknų iki pačių galiukų ir palikti 2-3 min. Kruopščiai išskalauti ir džiovinti plaukus. Belieka džiaugtis nepakartojamu rezultatu!

OMNIPLEX PLAUKŲ DAŽYMAS

Pasiruošti įprastą mišinį plaukų dažymui. OMNIPLEX n1 BOND MARKER dedamas santykiu su plaukų dažais 1:10, superblond'ams - 1:5. Dažymo procedūra vyksta įprastai. BOND MARKER veikimui procedūros trukmė neturi jokios įtakos. Po dažymo išplovus galvą šampūnu ir gerai nusausinus rankšluosčiu tolygiai paskirstyti OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER per visą plaukų ilgį ir palikti BENT 5 min. Švelniai išskalaukite ir džiovinkite plaukus kaip įprasta. Džiaukitės sodria daug ilgiau išliekančia spalva ir puikia plaukų struktūra!
PAVYZDŽIAI: Mišinys - 60 ml. plaukų dažų + 60 ml. kremoksido. Į tokį mišinį dedame 6 ml. OMNIPLEX n1 BOND MARKER
                      Mišinys - 50 ml. superblond plaukų dažų + 100 ml. kremoksido. Į tokį mišinį dedame 10 ml. OMNIPLEX n1 BOND MARKER

OMNIPLEX PLAUKŲ ŠVIESINIMAS
Blondinė be kompromiso!

Pasiruošti įprastą mišinį plaukų dažymui. OMNIPLEX n1 BOND MARKER dedamas santykiu su balinimo priemone 1:5. Šviesinimo procedūra vyksta įprastai. Po procedūros išplovus galvą šampūnu ir gerai nusausinus rankšluosčiu tolygiai paskirstyti OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER per visą plaukų ilgį ir palikti BENT 5 min. Švelniai išskalaukite ir džiovinkite plaukus kaip įprasta. Džiaukitės tvirtais, apsaugotais, sveikais plaukais! 
Pavyzdys: Mišinys - 20 gr. balinimo miltelių + 40 ml. kremoksido. Į tokį mišinį dedame 4 ml. ONIPLEX n1 BOND MARKER

OMNIPLEX ILGALAIKIS TIESINIMAS

Pasiruošti įprastą mišinį ilgalaikiui plaukų tiesinimui. OMNIPLEX n1 BOND MARKER dedamas santykiu su tiesinimo kremu 1:5. Ilgalaikio tiesinimo procedūra vyksta įprastai. Po visų procedūrų (įskaitant neutralizavimą-fiksavimą) ant gerai nusausintų plaukų tolygiai paskirstykite OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER per visą plaukų ilgį ir palikti BENT 5 min. Švelniai išskalaukite ir džiovinkite.

OMNIPLEX ILGALAIKIS SUŠUKAVIMAS

Po visos ilgalaikio sušukavimo procedūros gerai nuskalaujame neutralizatoriaus likučius ir plaukus nusausiname rankšluosčiu. Vidutinio ilgio plaukams 30 ml. OMNIPLEX n1 BOND MARKER tolygiai paskirstyti nuo šaknų iki pačių galiukų ir palikti 10 min. Neiškalavus plaukų tolygiai paskirstyti OMNIPLEX n2 BOND REINFORCER nuo šaknų iki pačių galiukų ir palikti 5 min. Kruopščiai išskalaukite plaukus ir džiovinkite džiovintuvu.

STEBUKLAI NAMUOSE

OMNIPLEX n3 MIRACLE AT HOME specialiai sukurtas profesionalios procedūros namuose. 

  • naudojama 1 kartą per savaitę*
  • priemonė itin lengvai pasiskirsto dėl kreminės tekstūros
  • užtrunka 5 minutes**

*gali būti naudojama dažniau
**kuo ilgesnis laikymo laikas tuo efektyvesnė procedūra

VIDEO kaip naudoti OMNIPLEX 

VIDEO kaip naudoti OMNIPLEX miltelius