Warning: Creating default object from empty value in /home/fatyle/domains/farmavita.lt/public_html/admin/libraries/langs.php on line 32
TRICOGEN - Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės
Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės

TRICOGEN

TRICOGEN - kovai su besaikiais riebalais ir pleiskanomis.

FARMAVITA SRL pasitelkė trivalentę formulę, kuri normalizuoja riebalinių liaukų procesus ir skatiną plaukų augimą. Gydo pleiskanas ir tuo pačiu trukdo plaukų slinkimui. Trigubas efektas yra įmanomas naudojant visą komplektą - šampūną ir losjoną ampulėse. TRICOGEN AUXINA principas veikia visas tris plaukų augimo fazes, bei aprūpinta plaukų sudedamąsiais dalis visomis reikalingomis medžiagomis. Daržovių ekstraktai sudaro kompleksą galintį užkirsti kelią slinkimo efektams plaukų svogunėliose, pagerinti plauko šedries deguonies pasisavinimą nuo šaknų iki pačių galiukų. Tai yra vienintelė fiziologiškai maistinga medžiaga plaukų svogūnėliams. Balsam Fiorovanti gaminamas rankomis nuo 1920 metų, Balzamo sudėtį sudaro miros (commiphora murrha), kurios veikia kaip antiseptikas ir  kartu su imbieru ( Zingiber officinalis),  pagreitina maistinų medžiagų pasisavinimą, Kilniojo lauramedžio  (Laurus nobilis ) vaisių eterinis aliejus,  kuris skatiną plaukų augimą pasitelkiant Cinamono (Cinnamomum zeylanicum) ekstraktą, kuris turi rišančiųjų ir valančiųjų savybių, Muskatinio riešuto (Myristica fragrans) ir Paprastojo raudonėlio (Origanum vulgare),  kurie apsaugo ir stiprina palukų svogūnėlius, naturalus Ferulos (Ferula galbaniflua) eterinis aliejus įsigeria į epidermį ir užtikrina vaistinių augalų efektyvumą. 
TRICOGEN linija normalizuoja ir palaiko riebalinių liaukų sekreciją, neišsausina plaukų, atkuria individualaus svogūnėlio augimo procesą. Sveiki žvilgantys plaukai gali būti tik sveikoje galvos odoje!

VEIKLIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
AUXINA TRICOGENA: Alkoholiniai daržovių ekstraktai yra išgaunami iš rinktinių daržovių ekstraktų. Tai yra specialus kompleksas turintis stimuliuojantį poveikį plaukams. Jis efektyviai normalizuoja deguonies mainus plaukų šaknyse ir suaktyvina kraujotaką.
BALSAMO FIORAVANTI: Gausybės augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai.