Warning: Creating default object from empty value in /home/fatyle/domains/farmavita.lt/public_html/admin/libraries/langs.php on line 32
TRICOGEN lotion - Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės
Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės

TRICOGEN lotion

TRICOGEN losjonas sudozuotas ampulėmis su specialiu aplikatoriumi arba buteliuke su pipete. Tiesiogiai veikdamas plauko svogunėlį itin aktyviai skatina plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą, taip pat veikia riebalines laukias ir reguliuoja jų funkcijas. Losjono aktyvumas priverčia plaukus augti net išplikusiose vietose.

NAUDOJIMAS: nusausinus plaukus rankšluoščiu tolygiai paskirstykite losjona ant galvos odos, gerai įmasažuokite losjona į odą. Nenuskalauti! Losjonui pradėjus veikti pajusite malonų gaivumą galvos odoje, kiek vėliau pajusite vėsumą, ypač plaukus džiovinant šiltu oru. Po procedūros plaukus formuokite ir džiovinkite įprastai.

VEIKLIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
AUXINA TRICOGENA: Alkoholiniai daržovių ekstraktai yra išgaunami iš rinktinių daržovių ekstraktų. Tai yra specialus kompleksas turintis stimuliuojantį poveikį plaukams. Jis efektyviai normalizuoja deguonies mainus plaukų šaknyse ir suaktyvina kraujotaką.
BALSAMO FIORAVANTI: Gausybės augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai.