Notice: unserialize(): Error at offset 65531 of 65535 bytes in /home/fatyle/domains/farmavita.lt/public_html/admin/models/content_model.php on line 75
Renginiai - Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės
Farmavita - profesionalios plaukų priežiūros priemonės

Renginiai

Konkurso „Pamario ilgakasė“ nugalėtoja Ugnė Starovoitovaitei.

Štai ir įvyko ilgai lauktas konkursas „Pamario ilgakasė“, kuris mergaites sukvietė pademonstruoti savo išpuoselėtus plaukus ir žiūrovus priblokšti jų ilgiu. Sumanymas pavyko! Antrą kartą vykęs konkursas šiemet subūrė net 17 gražuolių ilgakasių. Šiųmetis rekordas – Vakarės Stonytės kasa – kurios ilgis siekė net 95 cm.

Praėjusiais metais gausų ilgakasių būrį subūrusio konkurso tradicija ir toliau tęsiama Šilutėje. Jo sumanytojos šukuosenos dizainerė Reda Jurgėlienė bei Šyšos kaimo bendruomenės pirmininkė Aurelija Jakštaitė.

Šiais metais konkursas vyko naujojoje H. Šojaus dvaro konferencijų salėje, o puiki atmosfera suteikė konkursui dar daugiau elegantiškumo ir rafinuotumo. Taigi sekmadienio popietę čia sugužėjo ne tik konkurso dalyvės, jų tėveliai, bet ir gausus žiūrovų būrys, palaikymo komandos.

Renginio vedėja Beatričė susirinkusiesiems pristatė konkurso taisykles: „Pagal išmatuotą plaukų ilgį bus paskelbtos ilgiausių plaukų savininkės kiekvienoje amžiaus grupėje, o nugalėtoja paskelbta geriausiai pasirodžiusi dalyvė dviejose konkurso rungtyse, nepriklausomai nuo jos plaukų ilgio“.

Konkurse galėjo dalyvauti ilgakasės mergaitės nuo 4-erių iki 18 metų. Organizatorės džiaugėsi, kad „Pamario ilgakasėje“ norą dalyvauti pareiškė 17 dalyvių. Ilgakasės buvo suskirstytos į tris amžiaus grupes: 4–6 metų, 7–9 metų ir 10–12 metų. Deja, šiemet nesulaukta vyresnių merginų. Kiekviena konkurso dalyvė varžėsi savo amžiaus grupėje, o mergaičių plaukų ilgis siekė nuo 43 cm iki rekordinio 95 cm ilgio.

 Konkurso dalyves vertino kompetentinga komisija: kirpėjos Jurgita Stulgienė ir Dainora Gečienė, šukuosenos dizainerė bei kirpėjų profesijos mokytoja, komisijos pirmininkė Reda Jurgėlienė.

Pirmiausia konkurso dalyvės scenoje visos kartu pademonstravo savo plaukus, o susirinkusieji negailėjo susižavėjimo šūksnių ilgakasėms. Išpuoselėti mergaičių plaukai tiesiog sužavėjo ir nepaliko abejingų. O tuomet prasidėjo pirmoji renginio dalis, kurios metu mergaitės viena po kitos kopė į sceną prisistatyti. Vienos mergaitės deklamavo išskirtinius eilėraščius, kitos šoko, dainavo ir kitokius savo talentus demonstravo. O prisistačiusios išskubėjo puoštis įmantriomis šukuosenomis antrajam konkurso etapui, kur buvo vertinama ne tik pati šukuosena, bet ir jos pateikimas.

„Pamario ilgakasės“ komisijos laukė išties sudėtinga užduotis, mat mergaitės buvo viena už kitą išradingesnės, šukuosenos išsiskyrė įmantriausiais akcentais, išskirtiniais pynimais. Net ir mažiausiosios konkurso dalyvės drąsiai jautėsi scenoje ir siekė nugalėtojos titulo.

Konkurso sumanytojai ir žiūrovams surengė nepamirštamų akimirkų. Jiems koncertavo Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija (vad. V. Stoškus), popchoro „Spindulys“ solistas Martynas Šerpytis, taip pat grupės „Karčemėlė“ solistė Rimantė Stankutė.

Konkurso metu žiūrovai sulaukė dar vienos staigmenos, kuri tapo puikia atrakcija. Pasirodyti scenoje pakviestos visos norinčios išsimatuoti savo plaukų ilgį. Taigi nominacijos „Publikos ilgakasė“ įteiktos Viktorijai Sidaravičiutei (plaukų ilgis 78 cm) ir Luizai Kalvaitytei (plaukų ilgis 68 cm).

Apdovanojimų lietus

Apdovanojimas įteiktas mažiausiai konkurso dalyvei, išdrįsusiai pasirodyti scenoje, vos ketverių metukų sulaukusiai Gabijai Jukniutei (plaukų ilgis 43 cm).

4–6 metų amžiaus grupėje ilgiausių plaukų savininke pripažinta penkiametė Mantė Guobytė, kurios kasos ilgis siekė 77 cm.

7–9 metų amžiaus grupėje nugalėtoja pripažinta rekordinio šio konkurso plaukų ilgio – net 95 cm – savininkė 8-erių metų Vakarė Stonytė.

Medaliu ir dovanomis apdovanota  ilgiausių plaukų savininkės titulą 10–12 metų amžiaus grupėje pelniusi 11 metų Goda Mikulskytė. Mergaitės plaukų ilgis siekė 84 cm.

Ilgakasių ilgakasė

Sunkiausia užduotis konkurso komisijai buvo išrinkti 2015 m. „Pamario ilgakasės“ titulo nugalėtoją, mat ji buvo renkama vertinant ne tik plaukų ilgį, bet ir prisistatymą bei šukuosenos pateikimą. Susumavus komisijos balsus šių metų „Pamario ilgakasės“ titulas bei nugalėtojos vardas skirtas 7-erių metų Ugnei Starovoitovaitei. Mergaitės plaukai išties pakerėjo ne tik komisijos nares, bet ir pelnė žiūrovų simpatijas. Jos plaukų ilgis siekė net 94 cm 5 mm. Mergaitė prisipažino, kad savo plaukus augina jau 7-erius metus, tai reiškia – nuo pat gimimo – ir neketina jų kirpti. Mergaitei įteiktas nugalėtojos medalis, padėkos raštas ir rėmėjų dovanos.

Generalinis rėmėjas

Kosmetika FARMAVITA

Rėmėjai

Konkurso organizatorės taria didžiulį ačiū visiems prisidėjusiems prie „Pamario ilgakasės“ organizavimo ir yra labai dėkingos rėmėjams už jų paramą. Konkursą rėmė: UAB RJMJ, Kirpyklos.lt, Irma Dargužienė, UAB „Hair Lt“,  UAB „Reklamos priedai“, LR Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Matas Liepis, UAB „Norbyga“, verslininkė Daiva Žebelienė, UAB „Pas Adą“, Upaitė.lt, Kavos namai.

https://www.facebook.com/Šilokarčema-105026426199950/photos/?tab=album&album_id=1134047686631147